Acest site web intenționează să utilizeze cookie-uri pentru a îmbunătăți site-ul și pentru a vă oferi o experiență mai bună de navigare. Dacă selectați "Continuați" sau continuați să navigați pe site fără a personaliza opțiunile dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor noastre. Aflați mai multe despre politica privind cookie-urile și despre modul de refuzare a cookie-urilor făcând clic aici.

Contact

Contact_Map
Formular de contact

Alte cereri

Prin prezenta, confirm că am citit și aprobat Politica de confidențialitate și Termenii și condițiile IMI Hydronic Engineering.

Oraș

București

IMI International Co SRL
Str. Aristide Pascal 36, sector 3
Postal code 031445
Bucharest

Telefon:
+ 40 21- 256 01 41
Fax:
+40 21- 256 01 51

Vanzari

Catalin Ionescu

Sales Director

Mobil

+40 722 623 605

Email

catalin.ionescu@imi-hydronic.com

Vanzari

Razvan Ciobanu

Business Development Manager Zona Sud & Est

Mobil

+40 753 120 643

Email

razvan.ciobanu@imi-hydronic.com

Vanzari

Levente Nagy

Business Development Manager Zona Centru Nord & Vest

Mobil

+40 751 268 096

Email

levente.nagy@imi-hydronic.com

Vanzari

Bogdan Chicu

Business Development manager - zona Sud & Est

Mobil

+40 728 882 304

Email

bogdan.chicu@imi-hydronic.com

Tehnic

Stefan Gaspar

Technical Director

Mobil

+40 758 037 059

Email

stefan.gaspar@imi-hydronic.com

Tehnic

Levente Nagy

Business Development Manager - zona Centru Nord & Vest

Mobil

+40 751 268 096

Email

levente.nagy@imi-hydronic.com

Tehnic

Razvan Ciobanu

Business Development Manager Zona Sud & Est

Mobil

+40 753 120 643

Email

razvan.ciobanu@imi-hydronic.com

Logistica

Damian Negrea

Back Office Manager

Mobil

+40 728 882 306

Email

damian.negrea@imi-hydronic.com