Acest site web intenționează să utilizeze cookie-uri pentru a îmbunătăți site-ul și pentru a vă oferi o experiență mai bună de navigare. Dacă selectați "Continuați" sau continuați să navigați pe site fără a personaliza opțiunile dvs., sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor noastre. Aflați mai multe despre politica privind cookie-urile și despre modul de refuzare a cookie-urilor făcând clic aici.

Contact

Map
Formular de contact
E-mail

Alte cereri

Introducere
Sunt de acord ca IMI Hydronics sa ma contacteze prin poșta electronică pentru a-mi trimite materiale de prezentare si pentru realizarea de campanii de vanzari si de marketing, studii, analize, statistici si alte actiuni similare.

Oraș

București

IMI International Co SRL
Str. Aristide Pascal 36, sector 3
Postal code 031445
Bucharest

Telefon:
+ 40 21- 256 01 41
Fax:
+40 21- 256 01 51

Vanzari

Catalin Ionescu

Sales Director

Mobil

+40 722 623 605

Email

catalin.ionescu@imi-hydronic.com

Vanzari

Mihai Spatariuc-White

Project Sales Manager

Mobil

+40 722 167 595

Email

Mihai.spatariuc@imi-hydronic.com

Vanzari

Doru Galatean

Business Development manager - zona Centru Nord & Vest

Mobil

+40 728 882 311

Email

doru.galatean@imi-hydronic.com

Vanzari

Bogdan Chicu

Business Development manager - zona Sud & Est

Mobil

+40 728 882 304

Email

bogdan.chicu@imi-hydronic.com

Tehnic

Stefan Gaspar

Technical Director

Mobil

+40 758 037 059

Email

stefan.gaspar@imi-hydronic.com

Tehnic

Doru Galatean

Business Development Manager - zona Centru Nord & Vest

Mobil

+40 728 882 311

Email

doru.galatean@imi-hydronic.com

Logistica

Damian Negrea

Back Office Manager

Mobil

+40 728 882 306

Email

damian.negrea@imi-hydronic.com